Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Projekt ALKO-STOP

Občanské sdružení ALMA FEMINA realizuje za podpory městské části Praha 7 projekt ALKO-STOP. Tento projekt je na území hlavního města Prahy ojedinělý ve své ucelenosti a komplexnosti.

Celá škála služeb je dostupná pro všechny, jejichž život je zasažen alkoholem. Naše služby nabízíme těm, kteří se rozhodli žít bez alkoholu. Jsou určeny pro všechny, kteří se rozhodli prověřit svůj vztah k alkoholu, pro všechny, kterým není lhostejná budoucnost svých dětí a rodiny a pro všechny, kteří jsou v obtížné životní situaci způsobenou zásahem alkoholu.

Projekt ALKO-STOP cílíme na ambulantní poradenství v oblasti závislosti na alkoholu.

Naše občanské sdružení spolupracuje s jinými organizacemi, čímž zesiluje efektivní řešení problémů každého jednotlivce. Zároveň jsou veškeré služby individuálně šité na míru a jejich součástí je respekt k jednotlivci.

S ohledem na individuální problémy každého člověka sestavujeme plán řešení daného problému. Vycházíme z individuálního a skupinového poradenství, poskytujeme krizovou intervenci, rodinné poradenství a jiné formy poradenství.

Lidé se na nás obracejí v různých životních etapách i s různými životními obtížemi. Obtíže mohou vycházet jak ze samotné konzumace alkoholu, tak i z důvodu konzumace alkoholu u člena rodiny.

V případě zájmu doporučujeme, abyste se telefonicky objednali na telefonním čísle 774 490 789, či napsali email: info@almafemina.cz, nebo se podívali na www.almafemina.cz a přímo kontaktovali terapeuta. Žádné doporučení není potřeba. Jsme nezisková organizace, tudíž nejsme vázaní na zdravotní pojišťovny.

Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.09.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2997 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7