O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2013

Praha 7 si připomene Den památky obětí komunistického režimu u pamětní desky Milady Horákové

Ve čtvrtek 27. června 2013 se uskuteční pietní, vzpomínkoví akt u příležitosti Dne památky obětí komunistického režimu. Akce proběhne od 11:00 hodin před budovou Informačního centra MČ Praha 7 (Milady Horákové 2), kde je umístěna pamětní deska JUDr. Milady Horákové.

Na pietním aktu z přítomných hostů promluví starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének  a ředitel Gymnázia Milady Horákové Mgr. Filip Novák.

„Je pro mě ctí, že mohu u příležitosti Dne památky obětí komunistického režimu uctít takovou osobnost, jakou bezesporu byla Milada Horáková. Přestože od její smrti uběhlo již 63 let, měla by vzpomínka na její zásluhy a na její odvahu být pro nás stále živou inspirací,“ řekl starosta Prahy 7 Marek Ječmének.

25.06.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2169 x