O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2013

V Praze 7 se uskuteční doprovodná akce k Pražskému maratónu

Českou metropoli čeká tradiční maratónský víkend. Již 19. ročník atraktivní sportovní akce s mezinárodním obsazením vyvrcholí v neděli 12. května 2013 hlavním závodem Volkswagen Maraton Praha. Vzhledem k tomu, že se část toho významného běžeckého závodu odehrává také na území sedmé městské části, podpoří Praha 7 tuto akci zábavným doprovodným programem.

„Velice si ceníme toho, že Praha 7 díky populárnímu pražskému maratónu každoročně hostí elitu vytrvalců z celého světa. Proto jsme rádi, že opět můžeme podpořit vynikající sportovní výkony závodníků a široké veřejnosti dopřát zajímavé zpestření maratónského programu,“ řekl zástupce starosty MČ Praha 7 Josef Neuberg.

Městská část Praha 7 vytvoří tak jako v předchozích letech speciální „fandící stanoviště“ v ulici Jankovcova u Libeňského mostu poblíž budovy Lighthouse. Na tomto stanovišti bude probíhat doprovodný hudební program a vystoupení roztleskávaček z JNS Cheerleaders. Program se uskuteční ve dvou blocích – od 9:15 do 10 hodin a od 10:50 do 14 hodin.

13.05.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2169 x