O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2013

Praha 7 oslaví Den matek v Letenských sadech

Městská část Praha 7 pořádá tradiční oslavu Dne matek v Letenských sadech. Program zaměřený především na rodiny s menšími dětmi se uskuteční v pátek 10. května 2013 od 15 do 17 hodin.

„Rádi bychom opět pozvali maminky s dětmi, a samozřejmě nejen je, na páteční odpoledne do Letenských sadů, kde jsme pro ně uspořádali malou oslavu. Doufám, že se tato akce setká s podobným úspěchem jako v předchozích letech a že se dočkáme i příznivého počasí,“ uvedl radní MČ Praha 7 Jiří Koutský.

Bohatý zábavný program se uskuteční v Letenských sadech na rozcestí v blízkosti dětského hřiště a tenisových kurtů.

Děti se mohou těšit na malování na obličej, klaunské vystoupení či skákací hrad. Pro maminky bude připravena kadeřnická show a poradenství v oblasti výživy a kosmetiky. Připravena bude rovněž řada soutěží, her a drobných dárků.

Den matek se slaví vždy druhou neděli v květnu. V letošním roce tento den připadá na neděli 12. května.

13.05.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2667 x