O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2013

Praha 7 dokončila rekonstrukci tělocvičny v MŠ Kostelní

Ve čtvrtek 28. března 2013 se v MŠ Kostelní uskutečnilo slavnostní zakončení rekonstrukce tělocvičny. Náklady na stavební úpravy činily 1 mil. Kč, z čehož 600 tis. Kč pokryla dotace hl. m. Prahy.

Rekonstrukce tělocvičny v MŠ Kostelní probíhala od prosince 2012 do března 2013.

„Těší mě, že se nám úpravy tělocvičny podařilo zrealizovat v relativně krátkém čase, stavební práce v MŠ Kostelní však pokračují i nadále. V průběhu celého roku zde bude realizována největší letošní investiční akce v oblasti školství. Po jejím dokončení v roce 2014 získá MŠ Kostelní zcela novou moderní podobu. Mimo jiné zde bude rovněž realizována přístavba, která zvýší kapacitu školky o dvě třídy,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7 MUDr. Tomáš Kaštovský

Obrázek bez popisku

V tělocvičně MŠ Kostelní došlo k výměně povrchu podlahy a dřevěných obkladů stěn. Rovněž zde proběhla repase dřevěných oddělujících stěn, ribstolů, zábradlí a schodů. Osazeny byly nové kryty na tělese ústředního topení a zasouvací dveře mezi jídelnou a tělocvičnou. Došlo také k úpravám elektrických rozvodů a provedení sádrokartonového podhledu. Realizována zde byla rovněž nová malba stěn, dveří a krytů rozvodů ústředního topení.

Obrázek bez popisku

28.03.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2041 x