O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2013

Praha 7 vyhlašovala nejlepší firmy a živnostníky

V Městské části Praha 7 se v průběhu minulého roku uskutečnil již třetí ročník ankety o nejlepší firmy a živnostníky. Anketa „Nejlepší na Sedmičce“ byla realizována prostřednictvím magazínu Prahy 7 Hobulet za podpory ERY / Poštovní spořitelny. V rámci slavnostního vyhlášení, které se uskutečnilo v úterý 12. února 2013 v restauraci Molo 22, byly oceněny nejlépe umístěné firmy v jedenácti hlavních kategoriích.

„Anketu Nejlepší na Sedmičce jsme zahájili v roce 2010 s cílem ocenit firmy a živnostníky, s nimiž jsou občané spokojeni, a zároveň obyvatelům i návštěvníkům  Prahy 7 usnadnit hledání těch nejlepších restaurací, kadeřnictví, potravin či řemeslníků. Potěšilo mě, že se anketa setkala se skutečně velkým ohlasem,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.

V rámci třetího ročníku ankety „Nejlepší na Sedmičce“ měli občané možnost hlasovat v jedenácti hlavních soutěžních kategoriích. Novinkou pak byla možnost hlasovat pro oblíbenou neziskovou či veřejně prospěšnou organizaci v kategorii ERA neziskovka. Partner ankety Poštovní spořitelna připravila pro vítěze řadu zajímavých cen. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 1063 firem. Ve všech kategoriích bylo uděleno celkově 142 543 hlasů

Hlasovat v anketě bylo možné na internetových stránkách www.hobulet.cz  či prostřednictvím anketních lístků distribuovaných v magazínu Hobulet.

Hlasovat v hlavních soutěžních kategoriích bylo možné do 31. prosince 2012.

V jednotlivých kategoriích zvítězily

restaurace a bary  PINTA - PIVNÍ STEAKHOUSE
 kavárny a cukrárny  CUKRÁRNA ALCHYMISTA
 krása a relaxace  STUDIO KOSLEMA
 kultura  BIO OKO
 zdraví  NUTRICENTRUM - CENTRUM VÝŽIVY A ZDRAVÍ
 sport  TĚLOCVIČNA JEDNOTA SOKOL PRAHA VII
 řemeslníci  RAMICO
 potraviny  OSTERIA AI GALLI
 pro chovatele  BRANDTL S.R.O. AKVAZOO-CHOVATELSKÉ POTŘEBY
 právní/advokátní služby  JUDR. BŘETISLAV KOMAN
 ERA neziskovka  DĚTSKÝ ODDÍL FREGATA

Tři nejúspěšnější firmy v každé kategorii získaly roční bezplatné vedení podnikatelského účtu Era u Poštovní spořitelny a další hodnotné ceny od partnera ankety. Absolutním vítězem celé ankety s nejvyšším počtem hlasů se stala restaurace PINTA - PIVNÍ STEAKHOUSE z kategorie restaurace a bary.

Kromě hlavních kategorií probíhalo také hlasování v kategoriích vedlejších. Zde mohli občané rozhodovat o nejlepších provozovnách, které nejsou v Praze 7 tak významně početně zastoupeny. Do vedlejších kategorií patří mj. květiny, oděvy, obuv, papírnictví, auto-moto, kurzy a vzdělávání, ubytování a cestování či IT/počítače/internet. Nejlépe umístěné firmy v těchto kategoriích rovněž obdržely ceny od Poštovní spořitelny.

Pro hlasující v anketě „Nejlepší na Sedmičce“ byla připravena tipovací soutěž, v rámci níž se mohli pokusit uhodnout celkový počet hlasů v anketě. Vítězka této soutěže obdržela osobní účet Era u Poštovní spořitelny na rok zdarma a další hodnotné ceny.

Na stránkách www.hobulet.cz je k dispozici rovněž on-line katalog živnostníků a firem v Praze 7.

Obrázek bez popisku

19.2.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 4595 x