O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2013

Praha 7 vyhlásila druhou část vedlejších kategorií v anketě Nejlepší na Sedmičce

V Městské části Praha 7 se uskutečnil již třetí ročník ankety o nejlepší firmy a živnostníky „Nejlepší na Sedmičce“, který je realizován prostřednictvím magazínu Prahy 7 Hobulet za podpory Ery / Poštovní spořitelny. Ve středu 16. ledna 2013 MČ Praha 7 vyhlásila druhou část vedlejších kategorií.

„Anketu Nejlepší na Sedmičce jsme zahájili před dvěma lety s cílem ocenit firmy a živnostníky, s nimiž jsou občané spokojeni, a zároveň obyvatelům i návštěvníkům  Prahy 7 usnadnit hledání těch nejlepších restaurací, kadeřnictví, potravin či řemeslníků. Oba předchozí roky se anketa setkala se skutečně velkým ohlasem,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.

Třetí ročník ankety Nejlepší na Sedmičce přinesl možnost hlasovat v následujících hlavních soutěžních kategoriích: restaurace a bary, kavárny a cukrárny, krása a relaxace, kultura, zdraví, sport, řemeslníci, potraviny, pro chovatele a advokátní služby. Nově šlo dát hlas také oblíbené neziskové či veřejně prospěšné organizaci v kategorii Era neziskovka. Tři nejúspěšnější firmy v hlavních soutěžních kategoriích získají roční bezplatné vedení podnikatelského účtu Era a další hodnotné ceny. Vše do soutěže věnuje partner akce, kterým je Era, obchodní značka ČSOB. Hlasovat bylo možné do 31.12.2012 na internetových stránkách www.hobulet.cz či prostřednictvím kuponů distribuovaných v  magazínu Hobulet. Vyhlášení výsledků hlavních kategorií proběhne začátkem února 2013.

Anketa Nejlepší na Sedmičce přinesla rovněž možnost hlasovat ve vedlejších kategoriích. Zde mohli občané rozhodovat o nejlepších provozovnách, které nejsou v Praze 7 tak významně početně zastoupeny. Hlasování pro druhou část vedlejších kategorií bylo uzavřeno 15. prosince 2012.

Slavnostní vyhlášení druhé části vedlejších kategorií se uskutečnilo ve středu 16. ledna 2013 v pobočce Poštovní spořitelny v Ovenecké ul., Praha 7. Do této části ankety se zapojilo celkem 33 634 hlasujících.

V druhé části vedlejších kategorií ankety Nejlepší na Sedmičce zvítězili:

IT, POČÍTAČE, INTERNET : VT SERVIS
REKLAMA A PRODUKCE: HAPPY ART - Eva Šťastná