O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

V Praze 7 se uskuteční adventní koncert na podporu Laktační ligy

V neděli 16. prosince 2012 od 19:30 hodin se v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí uskuteční adventní koncert, který pořádá MČ Praha 7 ve spolupráci s Laktační ligou. Vstupné na koncert je dobrovolné, výtěžek bude věnován na podporu činnosti Laktační ligy.

„Jsem přesvědčená, že bychom si v tomto období měli připomínat tradiční hodnoty, které se s vánočními svátky pojí. Vánoce jsou svátkem zrození a také časem pomoci
a obdarování. Proto bych chtěla předem poděkovat všem, kteří se adventního koncertu zúčastní a podpoří péči o zdravý život našich nejmenších,“
uvedla radní MČ Praha 7 Mgr. Marcela Justová, pod jejíž záštitou se koncert koná.

V rámci programu koncertu zazní adventní písně v podání členky Hudebního divadla Karlín Elišky Latawiec za doprovodu varhanistky Ivany Michalovičové a dalších hostů.

Návštěvníci adventního koncertu mohou na podporu Laktační ligy přispět prostřednictvím dobrovolného vstupného nebo využít možnosti poslání dárcovské SMS na tel. číslo: 902 10.  Posláním SMS ve tvaru: KOJENÍ mezera 25 zájemci přispějí částkou 25 Kč na provoz Národní linky kojení.

14.12.2012 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2099 x