Česky   English
O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

Praha 7 má nejlepší pracovnici v sociálních službách

Ve čtvrtek 29. listopadu 2012 se na Novoměstské radnici v Praze uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků 2. ročníku Národní ceny Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR – pracovník v sociálních službách a ocenění Pečovatelka roku 2012. Cenu za 1. místo v kategorii pracovník v sociálních službách převzala Zdeňka Koněrzová z Pečovatelského centra Praha 7 . Akce se konala pod záštitou manželky prezidenta České republiky Ing. Livie Klausové, CSc., předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslavy Němcové, ministryně práce a sociálních věcí Ing. Ludmily Müllerové a starostky MČ Praha 2 Mgr. Jany Černochové.

„Vynikající ocenění paní Zdeňky Koněrzové mě velice těší. Praha 7 si velice váží její práce, kterou výrazně přispívá k tomu, jak pozitivně lidé vnímají fungování Pečovatelského centra Praha 7. Díky pracovníkům, jako je paní Koněrzová, pečovatelské centrum výrazně zkvalitňuje životní podmínky řady našich starších občanů, což potvrzují spokojené reakce jeho klientů,uvedla radní MČ Praha 7
Mgr. Marcela Justová
.

Nominace na ocenění měli možnost do konce června zasílat klienti, spolupracovníci či vedoucí sociálních služeb. Na základě těchto přihlášek komise složená z odborníků ze sociální oblasti vybírala ty nejlepší v kategoriích  „pracovník v sociálních službách“ a „sociální pracovník“ a dále deset pracovnic v rámci ocenění Pečovatelka roku 2012.  

Během slavnostního odpoledne si na Novoměstské radnici v Praze všechny oceněné pracovnice převzaly plakety a diplomy. Na prvním místě v soutěži Národní cena APSS ČR v kategorii „pracovník v sociálních službáchse umístila Zdeňka Koněrzová z Pečovatelského centra Praha 7.

Zdeňka Koněrzová působí v oblasti sociálních služeb v Praze 7 již téměř 40 let. V současné době zastává pozici vedoucí pečovatelské služby v Pečovatelském centru Praha 7, které je příspěvkovou organizací sedmé městské části. 

 

05.12.2012 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1909 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7