O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

V Praze 7 oslaví děti Mikuláše společně s hokejisty Sparty

Městská část Praha 7 ve spolupráci s klubem HC Sparta Praha pořádá ve čtvrtek 6. prosince 2012 od 16 do 18 hodin velkou mikulášskou nadílku. Setkání s Mikulášem, čerty a anděly se uskuteční za přítomnosti hokejistů Sparty v  Tipsport areně na Výstavišti.

„Jsem rád, že po předchozích úspěšných mikulášských besídkách na ledě, kterých
se vždy zúčastnilo kolem 300 dětí, se Sparta rozhodla do tohoto projektu zapojit i letos. Děti tak opět dostanou příležitost zabruslit si se známými hokejisty a oslavit tak Mikuláše netradičním, atraktivním způsobem,“
uvedl radní MČ Praha 7 Jiří Koutský.

Kromě možnosti zabruslit si na ledové ploše ve společnosti hokejistů HC Sparta Praha bude pro děti připraven bohatý program plný her, soutěží a zábavy.

Podvečer vyvrcholí setkáním s Mikulášem, čerty a anděly, kteří dětem nadělí balíčky s ovocem, sladkostmi a drobnými dárky od Městské části Praha 7 a HC Sparta Praha. Pro všechny účastníky budou zdarma připraveny teplé nápoje a malé občerstvení.

04.12.2012 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1709 x