O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

Mikulášská nadílka v nízkoprahovém klubu Dixie

Sdružení YMCA Praha za finanční podpory MČ Praha 7 pořádá ve středu
5. prosince 2012 mikulášskou nadílku v nízkoprahovém klubu Dixie (Ortenovo náměstí 34, Praha 7).

Děti se kromě setkání s Mikulášem, čerty a anděly mohou těšit také na výtvarné dílny, které jsou pro ně připraveny v čase od  13 do 15:30 hodin. Poté je čeká dobrodružná hra Mikulášská po Holešovicích. Děti budou mít za úkol v rámci několika stanovišť v blízkosti klubu získávat různé informace, za něž budou odměněny sladkostmi.

Samotná mikulášská nadílka bude zahájena v 16.30 hodin.

„Mikulášská nadílka je pouze jednou z celé řady nejrůznějších aktivit, které YMCA Praha v klubu Dixie organizuje. Hlavním posláním tohoto nízkoprahového zařízení je vytvořit bezpečný zázemí pro děti a mládež z Prahy 7. Odborní pracovníci se zde děti snaží vést k rozličným aktivitám, ať už sportovním, hudebním či výtvarným, a smysluplnému trávení volného času. Klub také poskytuje nízkoprahové sociální služby, jako je poradenství, doučování nebo krizová intervence,“ uvedla radní Městské části Praha 7 Mgr. Marcela Justová.

04.12.2012 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1902 x