O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

Praha 7 vyhlásila první část vedlejších kategorií v anketě Nejlepší na Sedmičce

V Městské části Praha 7 probíhá letos již třetí ročník ankety
o nejlepší firmy a živnostníky. Anketa „Nejlepší na Sedmičce“ je realizována prostřednictvím magazínu Prahy 7 Hobulet za podpory Ery / Poštovní spořitelny. Ve středu 28. listopadu MČ Praha 7 vyhlásila první část vedlejších kategorií.

„Anketu Nejlepší na Sedmičce jsme zahájili před dvěma lety s cílem ocenit firmy
a živnostníky, s nimiž jsou občané spokojeni, a zároveň obyvatelům i návštěvníkům  Prahy 7 usnadnit hledání těch nejlepších restaurací, kadeřnictví, potravin či řemeslníků. Oba předchozí roky se anketa setkala se skutečně velkým ohlasem,“
uvedl starosta
MČ Praha 7 Marek Ječmének
.

Třetí ročník ankety přináší možnost hlasovat v následujících hlavních soutěžních kategoriích: restaurace a bary, kavárny a cukrárny, krása a relaxace, kultura, zdraví, sport, řemeslníci, potraviny, pro chovatele a advokátní služby. Nově lze dát hlas také oblíbené neziskové či veřejně prospěšné organizaci v kategorii Era neziskovka. Tři nejúspěšnější firmy v hlavních soutěžních kategoriích získají roční bezplatné vedení podnikatelského účtu Era a další hodnotné ceny. Vše do soutěže věnuje partner akce, kterým je Era, obchodní značka ČSOB. Hlasovat lze na internetových stránkách www.hobulet.cz či prostřednictvím kuponů distribuovaných v  magazínu Hobulet. Hlasování bude ukončeno 31. prosince 2012. Vyhlášení výsledků hlavních kategorií proběhne začátkem února 2013.

Anketa Nejlepší na Sedmičce přináší rovněž možnost hlasovat ve vedlejších kategoriích. Zde mohou občané rozhodovat o nejlepších provozovnách, které nejsou v Praze 7 tak významně početně zastoupeny. Hlasování pro první část vedlejších kategorií bylo uzavřeno 15. listopadu 2012. Druhá část vedlejších kategorií bude vyhodnocena 15. prosince 2012.

Slavnostní vyhlášení první části vedlejších kategorií se uskutečnilo ve středu 28. listopadu 2012 v pobočce Poštovní spořitelny v Ovenecké ul., Praha 7. Do této části ankety se zapojilo celkem 31 391 hlasujících.

V první části vedlejších kategorií ankety Nejlepší na Sedmičce zvítězili:

Květiny:
Belles Fleurs - Květinový svět