O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

V Praze 7 proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Ve středu 28. listopadu 2012, v 16 hodin se na Strossmayerově náměstí u kostela sv. Antonína uskuteční rozsvícení vánočního stromu Prahy 7. Slavnostního aktu se jako tradičně ujme starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének a farář Římskokatolické farnosti u kostela sv. Antonína P. Pavel Semela.

Stalo se již zažitou tradicí, že koncem listopadu pořádáme toto setkání
na Strossmayerově náměstí, kde symbolicky zahajujeme adventní období v Praze 7. Velice mě těší, že si řada našich občanů každoročně udělá čas, aby se u vánočního stromu alespoň na malý okamžik zastavila a naladila se na pohodovou sváteční náladu, která se v předvánočním shonu a stresu často hledá jen velice obtížně,“
uvedl starosta Prahy 7 Marek Ječmének.

U příležitosti rozsvícení vánočního stromu bude před kostelem sv. Antonína připraven také doprovodný program, v rámci kterého vystoupí Kolegium pražských trubačů a zahraje Pražská mobilní zvonohra.
Zároveň zde bude zdarma k dispozici také punč pro dospělé a horká čokoláda pro děti.

14.03.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2194 x