O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

Veřejné projednání obnovení herních prvků na dětském hřišti Sedmikráska

Obrázek bez popiskuA

Městská část Praha 7 zve občany na veřejné projednání plánované obnovy herních prvků na hřišti Sedmikráska na rohu ulic Jateční a Komunardů. Setkání se uskuteční ve středu 14. listopadu 2012 od 16 hodin přímo na hřišti Sedmikráska.

„Naším cílem je, aby byla nová podoba dětského hřiště naplánována co nejvíce v souladu se zájmy a potřebami rodin s malými dětmi. Považujeme proto za velice podstatné, aby se na připravovaných úpravách podíleli především ti, kteří hřiště v dané lokalitě využívají,“ uvedl zástupce starosty Prahy 7 Josef Neuberg.

Projekt obnovy herních prvků na hřišti Sedmikráska připravuje radnice sedmého pražského obvodu v rámci programu „Praha 7 – Místo pro život“, který v Praze 7 probíhá v souladu s iniciativou Místní agenda 21. V rámci tohoto programu se radnice snaží rozvíjet obec na základě principů udržitelného rozvoje se zapojením široké veřejnosti.

V minulých letech radnice občany zapojila mj. do přípravy projektů zřízení nového hřiště v ul. Tovární či ve vnitrobloku U Průhonu. Občané se podíleli také na připravovaných úpravách dětských hřišť v ul. U Sparty a na Ortenově náměstí.

12.11.2012 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1201 x