O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2012

V obřadní síni MČ Praha 7 se uskutečnily oslavy platinové a diamantové svatby

V pátek 31. srpna 2012 se v obřadní síni MČ Praha 7 v ulici
Nad Královskou oborou 17 uskutečnily oslavy dvou vzácných jubileí - platinové svatby Marty a Květoslava Vysůčkových a diamantové svatby Zdeňky a MUDr. Karla Raušarových.
K významnému výročí přišla oběma rodinám popřát radní MČ Praha 7 Mgr. Marcela Justová.

Manželé Vysůčkovi, kteří oslavili 70. výročí sňatku, žijí v Praze 7 od roku 1971. Společně vychovali dvě dcery a těší ze z jednoho vnuka.

Manželé Raušarovi, kteří oslavili 60. výročí sňatku, jsou rodáky z Prahy 7. Vychovali tři děti a jejich velká rodina dnes čítá také pět vnoučat a osm pravnoučat.

K významnému výročí svatby oběma rodinám popřála radní MČ Praha 7 Mgr. Marcela Justová. V obřadní síni vystoupila zpěvačka Oldřiška Musilová za doprovodu varhaníka Václava Vedrala.

Manželé Vysůčkovi byli na oslavu jejich výročí dopraveni na přání starosty Prahy 7 Marka Ječménka vozem sedmé městské části.

Vysůčkovi.jpg

Raušarovi.jpg